O nas

Pokoje gościnne Sebol - zapraszamy Państwa do wypoczynku w Ustroniu! Fenomen tej miejscowości polega na tym, że miasto to pozwala na spędzanie czasu w rozmaity sposób - zarówno na pieszych, rowerowych wycieczkach po niesamowitych terenach, jak i na błogim lenistwie polegającym na podziwianiu piękna przyrody. Spacery w blasku księżyca, górskie pejzaże i tętniące życiem miasto nocą to recepta na udany wypoczynek dla młodych. Cisza i spokój górskich szlaków i miejsca pełne kultury i folkloru to propozycja dla starszych. Można by było napisać, że każdy znajdzie coś dla siebie, jednak stwierdzenie to wydaje się za mało konkretne! Szczegóły? Ależ proszę...

Zdecydowanie się na wypoczynek w Ustroniu, w znanym i cenionym uzdrowisku na Śląsku Cieszyńskim łączy się z możliwości skorzystania z wielu atrakcji. Turystom polecamy tu m.in.:

  • malownicze szlaki piesze,
  • urozmaicone trasy rowerowe,
  • wyciąg krzesełkowy na Czantorię,
  • letni tor saneczkowy na Czantorii,
  • park linowy,
  • zapraszający do zdobycia szczyt Równicy oraz Wielkiej Czantorii,
  • muzea, zabytkowe kościoły,
  • interesujące tereny nad Wisłą.

Szukasz pomysłu, na wczasy czy weekend? Jak wypocząć po stresującym, pełnym pracy tygodniu? Być może planujesz weekend w górach z ukochaną osobą? Zapraszamy do nas - Pokoje Gościnne SEBOL Ustroń

Gwarantujemy miłe spędzenie czasu w domowej atmosferze. Naszą rekomendacją może być choćby fakt,że nasi goście polecają nas swoim znajomy a także odwiedzają nas wielokrotnie.

Sebol Pokoje - Noclegi Ustroń zapraszają zarówno latem jak i w okresie zimowym.Odpoczynek w Ustroniu niezależnie od pory roku może być miłym przeżyciem.

Chętnie ugościmy Państwa, w naszym domu w urokliwym lesie, z dala od hałasu i zgiełku miasta, jednak wystarczająco blisko do najważniejszych atrakcji. Polecamy noclegi w Ustroniu gościnnych pokojach 2,3 i 4-osobowych. Oferowane przez nas pokoje posiadają własne łazienki, TV , Wi-Fi. Do pełnej dyspozycji gości pozostawiamy również: aneks kuchenny, grill , mini plac zabaw,  parking oraz romantyczny pokój kominkowy.

Nasze pokoje gościnne to doskonała alternatywa dla ekskluzywnych kosztowych hoteli, gwarantująca jednak wysoką jakość odpoczynku i czas spędzony w miłej atmosferze ze wsparciem gospodarzy, którzy zadbają o miłe wspomnienia.

U nas zregenerują Państwo siły wraz z rodziną, energicznymi nastolatkami a nawet kapryśnymi maluchami. Ustroń to miejsce, w którym każdy znajdzie sposób na miłe spędzenie czasu dla siebie, wiele sposobów na aktywny odpoczynek. Pokoje  SEBOL Ustroń zapraszają!
COPYRIGHT © SEBOL USTROŃ 2014 - 2024
CREATED: Agencja Interaktywna RMBi   |   POWERED BY: AstarCMS